Ankara °C
KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE TOPLU KATILIM
Derneğimiz 2003 yılından bu yana Ankara’daki kültürel etkinliklere toplu bilet alıp, sağladığı servislerle, bu tür etkinliklere gitmekte zorlanan Çiğdem’lilerin birlikte bu etkinliklere katılmasını sağlamaktadır.
Tiyatro-Opera-Bale-Konser etkinliklerine komşularımızı birlikte götürerek komşuluk ilişkilerini geliştirmeyi ve komşularımızın yaşam kalitesini geliştirmeyi amaçlıyoruz.
![](http://www.cigdemim.org.tr/wp-content/uploads/2020/06/image-1.png)